Jurkiewicz Renata Dyrektor szkoły Matematyka |
|
Badowska Marta Wicedyrektor szkoły Terapia pedagogiczna Arteterapia |
Andruczyk - Lenga Anna |
|
|
Cholewczyńska Jolanta wychowawca kl. VIII c Język polski Język polski jako obcy WDŻ |
Cielebańska Agnieszka wychowawca kl. III b Edukacja wczesnoszkolna Terapia pedagogiczna Rewalidacja |
|
Dobienko Agnieszka Religia |
|
Dudzińska Emilia wychowawca kl. VI b Język polski |
|
|
Frąckowska Angelika Matematyka |
Głód Anna wychowawca kl. I b Edukacja wczesnoszkolna |
|
|
Ignatowicz Żaneta wychowawca gr. O a Wychowanie przedszkolne |
Iłowiecka Róża Informatyka |
|
Iwiński Marcin |
|
Jagodzińska Roksana Biologia |
|
Janiszewska Paulina Nauczyciel wspomagający |
|
Jankowska Marta Język polski Doradztwo zawodowe |
|
Jukiewicz Henryk Język polski jako obcy |
|
Jurkiewicz - Irga Anna wychowawca kl. IV a Plastyka Technika ZRKES |
|
Kalinowska Paulina wychowawca kl. V b Wychowanie fizyczne Nauczyciel świetlicy |
|
Kapias Karolina wychowawca kl. II a Edukacja wczesnoszkolna |
|
Kasprowiak Ewa Nauczyciel bibliotekarz |
|
Klauze Magdalena Muzyka |
|
Kołodziej - Sass Izabela wychowawca kl. VIII a Biologia Geografia Przyroda Rewalidacja |
|
Kowalski Michał Nauczyciel świetlicy |
|
Kowiel Jolanta wychowawca kl. III a Edukacja wczesnoszkolna Etyka |
|
Lewandowska Edyta Nauczyciel świetlicy |
|
Łukowicz Anna wychowawca kl. VIII b Język polski |
|
Maciejewska Joanna Fizyka Matematyka |
|
Mazur Karolina Psycholog |
|
Mikołajczak Kinga wychowawca kl. VII a Historia WOS Rewalidacja |
|
Motyńska Joanna Język hiszpański Język niemiecki |
|
Mrozowska Iwona Nauczyciel wspomagający Rewalidacja |
|
Neulitz Marek Nauczyciel wspomagający EDB |
|
Pazda Magdalena Chemia |
|
Platta Karolina wychowawca kl. V a Matematyka |
|
Pławczyk Anna Informatyka |
|
Secke Alicja Nauczyciel świetlicy |
|
Słomińska Katarzyna wychowawca kl. I a Edukacja wczesnoszkolna |
|
Stasiewicz Mirosław Wychowanie fizyczne FitKlasa |
|
Staszyńska Klaudia Terapia pedagogiczna |
|
Szczęch Dorota wychowawca kl. IV b Język angielski |
|
Szumska Izabela wychowawca kl. II b Edukacja wczesnoszkolna |
|
Tryniszewska Joanna wychowawca kl. VIII d Pedagog ZRKES |
|
Turska Barbara Nauczyciel wspomagający |
|
Wąsik Aneta wychowawca kl. VI a Język angielski |
|
Ziemkiewicz Paulina Logopeda Rewalidacja |
|
Żuk Izabela wychowawca kl. VII b Historia Religia |