MAMY TO‼️ Klasa 4A została KLASĄ PARTNERSKĄ Teatru Miniatura!
🎭Co to oznacza? Nasze dzieciaki będą uczestniczyły cyklicznie przez trzy lata w spektaklach i warsztatach. Poznawały zakamarki teatru. Spotykały się z wyjątkowymi edukatorami z Teatru Miniatura na terenie naszej szkoły. Nasi uczniowie będą rozwijali swoje kompetencje dzięki narzędziom teatralnym. Kreatywnie, twórczo, refleksyjnie - tak właśnie będziemy działać.
🎭Pierwsze spotkanie za nami. Uczestniczyliśmy w rewelacyjnym spektaklu „Akademia pana Kleksa”, a potem w wyjątkowo twórczych warsztatach, poprowadzonych przez Monikę Tomczyk i Adama Gibkiego z zespołu edukacji Teatru Miniatura, przy wsparciu niezastąpionej Aliny Bogdanovich. Dziękujemy! I… już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania! Teatr – lubimy to!
~p. Marta Jankowska
~p. Anna Jurkiewicz-Irga