Dzień Edukacji Narodowej – wielkie święto w naszej szkole!

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się wyjątkowe świętowanie Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie i nauczyciele po raz kolejny udowodnili, że wspólna zabawa to najlepszy sposób na budowanie szkolnej społeczności.

Tego dnia, na szkolnej scenie, podziwialiśmy pełen stylu i humoru pokaz mody nauczycielskiej, w którym rolę modeli i modelek odegrali uczniowie, prezentując stroje inspirowane codziennym wyglądem naszych pedagogów i pedagożek. Było to prawdziwe show pełne uśmiechów i zaskakujących stylizacji!

Po pokazie przyszedł czas na kolejną atrakcję – quiz w stylu Familiady. Na scenie naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny – uczniów i nauczycieli – by zmierzyć się w wiedzy o szkole i nauczycielach. Rywalizacja była zacięta, ale przede wszystkim pełna śmiechu i dobrej zabawy. Kto wygrał? To już zostanie tajemnicą, ale najważniejsze było zaangażowanie i radość uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniach oraz uczniom i nauczycielom, którzy stworzyli niezapomniane widowisko.

Dodatkową atrakcją dnia była wizyta ekipy z TVN Style, która przeprowadzała wywiad z Martą Jankowską, polonistką i finalistką konkursu Nauczyciel Roku 2024, oraz z dyrektorką, Martą Badowską, finalistką tego samego konkursu w roku ubiegłym. Materiał, który powstał tego dnia, we współpracy z uczniami i uczennicami, będzie można oglądać w programie "Co słychać?" wspomnianej już stacji telewizyjnej.

A tu fragment rozmowy z dziennikarzem, Piotrem Stolcem: KLIK