"Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie,

bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?"

~Deanna Beisser

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękujemy wszystkim Nauczycielom,

Wychowawcom, Pedagogom, Pracownikom oświaty

za Wasz wychowawczy i dydaktyczny trud.

zyczenia-z-okazji-dnia-edukacji-narodowej-306900.jpg

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

Życzymy Państwu, aby niełatwa misja Nauczyciela, Pedagoga, Wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość. Pragniemy podziękować za oddanie dla uczniów, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie ich charakterów.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi oraz Emerytom, życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Szkoły Podstawowej nr 49

w Gdańsku