Szanowni Państwo,

solidaryzując się z osobami poszkodowanymi w powodzi, dołączamy się do zbiórki darów na ich rzecz.

Wszystkie zebrane dary, przy towarzyszeniu zaprzyjaźnionych wolontariuszy związanych z Polskim Towarzystwem Dysleksji, dojechały do punktu zbiórki :) Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.

Nadal na zbiórkę miejską, prowadzoną przez m.Gdańsk, można dostarczać środki chemiczne służące do sprzątania👇

🔹silne środki czystości do sprzątania
🔹środki odkażające
🔹preparaty do dezynfekcji powierzchni
🔹preparaty do dezynfekcji urządzeń sanitarnych
🔹preparaty do dezynfekcji rąk
🔹płyny do mycia rąk
🔹żele antybakteryjne
🔹roztwory wybielacza (chloru) i inne środki odkażające
🔹rękawice nylonowe i gumowe (L i XL)
🔹rękawice robocze (L i XL)
Dary zbierane są na Polsat Plus Arena Gdańsk - brama wjazdowa nr 1 - od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-18.00, z wyjątkiem 27, 28 i 29 września.
Gdańsk przekaże też pieniądze ze zrzutki - nadal można wpłacać - TUTAJ (Zrzutka.pl)

Uwaga! Prosimy o nieprzekazywanie datków dla powodzian na konto szkoły. Nie prowadzimy sami zbiórki pieniężnej, robią to inne instytucje.