KAŻDY KROK SIĘ LICZY!

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku ze zbliżającym się 30. FINAŁEM WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie zbierania kroków w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

ZASADY KONKURSU

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej zgłoszonej Szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

NAGRODY

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

CEL CHARYTATYWNY - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

1 AKTYWNY UCZEŃ W KONKURSIE = 5 zł na konto WOŚP

WOŚP

Do rywalizacji o nagrody indywidualne dla uczniów dodajemy super cel. Fundacja Pho3nix premiuje rejestrację każdego ucznia do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids, przypisanego do szkoły, który w terminie trwania rywalizacji, tj. 24.01 – 6.02.2022 wykona co najmniej 1000 kroków, wpłatą 5 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Celem Fundacji jest przekazanie 1 000 000 PLN! Liczy się jak największa liczba zarejestrowanych, aktywnych dzieci!

JAK DOŁĄCZYĆ?

1. Pobierz aplikację Pho3nix Kids, załóż konto i zacznij zbierać kroki.
  2. Dołącz do aktualnego wyzwania i rywalizuj z dziećmi z całej Polski.
  3. Bądź najlepszy i zdobywaj sportowe nagrody.
  4. Zaglądaj regularnie do aplikacji - kolejne wyzwania z nagrodami czekają!
Koordynator: p. Beata Kisielińska

zbieramy-kroki-w-aplikacji-pho3nix-kids-i-walczymy-o-tytul-najaktywniejszej-szkoly-327674.jpg