Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w piątek, 26 czerwca.

To wyjątkowy moment podsumowania całorocznej pracy, osiągnięć i wspólnie spędzonego czasu. Będzie to także okazja do wręczenia świadectw, nagród oraz pożegnania roku pełnego wyzwań, sukcesów i ważnych doświadczeń.

zakonczenie-roku-szkolnego-703159.jpg

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych radości wakacji!