Zapraszamy na zajęcia judo nowej sekcji klubu Wybrzeże Gdańsk prowadzone w SP49 które startują od połowy września.

Dokładne informacje będą podane na facebooku:

lub pod numerem telefonu 511 054 814

Zajęcia dedykowane są dla osób początkujących, prowadzone w różnych grupach wiekowych. Zajęcia składają się z angażującego programu sportowego, który wprowadza najmłodszych w świat judo. Nasze zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat i są dostosowane do ich poziomu rozwoju fizycznego oraz emocjonalnego. Podczas treningów dzieci uczą się podstawowych technik judo, takich jak pady, rzuty oraz trzymania, a także zasad fair play, przełamywania własnych słabości oraz szacunku do innych.

Cele zajęć:

1. Rozwój fizyczny: Wzmacnianie mięśni, poprawa koordynacji ruchowej, zwinności oraz równowagi.
  2. Rozwój społeczny: Nauka współpracy w grupie, szacunku do partnerów oraz trenerów.
  3. Rozwój emocjonalny: Budowanie pewności siebie, radzenie sobie z porażką i sukcesem, kształtowanie samodyscypliny.
  4. Rozwój intelektualny: Nauka szybkiego podejmowania decyzji, zrozumienie zasad judo, nauka strategii i taktyki.