Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła zdobyła prestiżowy tytuł Szkoły na Medal drugi rok z rzędu! Wyróżnienie to jest związane z sukcesem naszej wspaniałej nauczycielki, Marty Jankowskiej, która otrzymała zaszczytny tytuł finalistki konkursu Nauczyciela Roku 2024.

Marta Jankowska to prawdziwa pasjonatka edukacji, która w pełni angażuje się w pracę z uczniami, pomagając im rozwijać zarówno wiedzę, jak i umiejętności życiowe. Jej metody dydaktyczne, oparte na indywidualnym podejściu do każdego dziecka oraz nowoczesnych technikach nauczania, zdobyły uznanie zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. To osoba, która nie tylko uczy, ale także inspiruje. Dzięki jej zaangażowaniu, uczniowie uczą się kreatywności, współpracy i samodzielnego myślenia. Tytuł Nauczyciela Roku to zasłużone uznanie dla jej wieloletniej pracy.

Warto również wspomnieć, że w ubiegłym roku finalistką tego samego konkursu była nasza terapeutka i dyrektorka, Marta Badowska.

Na stronie gdansk.pl można zapoznać się z wywiadem z obiema paniami: KLIK

Również Puls Gdańska opublikował artykuł na ten temat.

Konkurs Nauczyciel Roku ma już 22 lata i jest najbardziej prestiżowym konkursem w Polsce, organizowanym przez Głos Nauczycielski i pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.