🥔Święto Pieczonego Ziemniaka to dzień, który na stałe wpisał się w karty szkolnego kalendarza. Jak co roku, nie zabrakło ziemniaków pieczonych w ognisku, smakołyków przygotowanych przez Rodziców i waty cukrowej, której po prostu nie dało się odmówić.
🥔 Dla uczestników festynu przygotowaliśmy różne konkurencje sportowe, atrakcje, a także upominki. Każdy chętny mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, o co zadbała nasza Rada Rodziców. 🙂
🥔Przy stanowisku tworzenia zakładek działali: pani Marta Jankowska (nauczycielka) oraz Patryk Pietrzak z klasy IVa – doskonały i bardzo życzliwy organizator. Oprócz pracy twórczej, której efekty można podziwiać na zdjęciach, nie brakowało tu rozmów i śmiechu. Wszyscy byli bardzo dumni ze swoich zakładek. Powstało nawet kilka pomysłów na przyszłe działania edukacyjne.
🥔Tegoroczny festyn był współfinansowany z budżetu Rada Dzielnicy Wrzeszcz Dolny , za co bardzo serdecznie dziękujemy. 🙂 Cieszymy się, że wspólnie działamy na rzecz lokalnej społeczności.
🥔Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział. Kolejne zdjęcia wkrótce. 🙂
📸p. Agnieszka Cielebańska
📸p. Paulina Janiszewska
📸p. Michał Kowalski