Słodki Tydzień dla Hospicjum

Słodki Tydzień dla Hospicjum - Obrazek 1
21 - listopada będziemy obchodzić w naszej szkole Dzień Tumbo. Z tej okazji Samorząd Uczniowski i Spółdzielnia "Biedroneczka" oraz szkolna biblioteka przy wydatniej pomocy obsługi kuchni, organizują Słodki Tydzień Dla Hospicjum. Przez cały tydzień uczniowie z poszczególnych klas będą samodzielnie piekli babeczki, które później  sprzedadzą na specjalnie przygotowanym stoisku, na parterze w holu przy wejściu. Jest to już trzecia edycja tej charytatywnej imprezy. Zapraszamy wszystkich, którzy kupując babeczkę wesprą inicjatywęnaszych uczniów. Gwarantujemy, że babeczki kupione w takim szczytnym celu nie wchodzą w biodra :)