1. Pierwszego dnia półkolonii zorganizowane zostały zajęcia integrujące . Zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej , gry i zabawy na sali gimnastycznej , wyjście do Parku Kuźniczki oraz na plac zabaw  były formą naszego poznania się.
2. W drugi dzień naszej wspólnej zabawy wyruszyliśmy na pieszo do Loopys World gdzie super się bawiliśmy co widać na załączonych zdjęciach.
3. Na półmetku półkolonii(środa) wykonywaliśmy prace plastyczne -" Zimowe magiczne drzewka". 
Spotkaliśmy się z panią policjantką, która uświadomiła wszystkim uczestnikom jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpiecznej zabawy, bezpiecznego poruszania się ruchu miejskim. Dzieci bardzo chętnie zadawały mnóstwo pytań, na które pani policjantka bardzo szczegółowo odpowiadała. Mogliśmy przez chwilę poczuć się strażnikiem prawa mogąc potrzymać odznakę służbowa oraz kajdanki. W tym dniu byliśmy w kręgielni gdzie sprawdzaliśmy swoje możliwości gry w kręgle oraz współpracę w grupie.
4. W czwartek po zajęciach porannych wyruszyliśmy w podróż na lodowisko. Jazda na łyżwach to spore wyzwanie , z którym poradziliśmy sobie rewelacyjne. Oto dowód w postaci zdjęć.
5. Piątek to ostatni dzień naszych wspólnych spotkań. Dzień wypełniony zajęciami ruchowymi oraz wyjściem do kina na film pt." Doktor Dolittle".