Drodzy Nauczyciele,

miło nam ogłosić, że razem z Pomorską Biblioteką Pedagogiczną w Gdańsku powracamy z Międzyszkolnym Turniejem Logopedycznym SZUMIĄCE ZABAWY. ️

VIII edycja konkursu odbędzie się 21 marca 2024 r. Jest on przeznaczony dla uczniów klas II i III szkół podstawowych.

Jak wziąć w nim udział?

Opiekun-logopeda może zgłosić trzyosobową drużynę ze swojej szkoły. Liczy się kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekajcie z zapisami!

Łącznie w turnieju będzie konkurować ze sobą 12 drużyn z różnych placówek. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2024 r.

Celem turnieju jest:

·         rozwijanie świadomości artykulacyjnej,

·         usprawnianie narządów mowy i kształtowanie prawidłowego toru oddechowego,

·         utrwalanie głosek szeregu szumiącego,

·         motywowanie do ćwiczeń logopedycznych,

·         nauka rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się tutaj: KLIK

Turniej objęty jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Gdańska oraz Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

Serdecznie zapraszamy do udziału!