21 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  międzyszkolnym konkursie recytatorskim organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką oraz Szkołę Podstawową nr 60. Do konkursu zgłosiło się 20 gdańskich podstawówek, a jego hasło to " Gdańsk moje miasto" Poziom uczestników był bardzo wysoki. Naszą szkołę reprezentowali :
kategoria 0-1
Bartek Licau kl. IB

kategoria 4-5
Dobrochna Rej kl. VA

kategoria 6-8
Zuzia Daniel

Zuzia Daniel zajęła I miejsce.
Wystąpiła rewelacyjnie. Zaprezentowała swój ogromny talent recytatorski i aktorski. Publiczność i komisja konkursowa były pod wielkim wrażeniem interpretacji utworu, ekspresji i wyrazu artystycznego.  Występ Zuzi został nagrodzony gromkimi brawami, a w czasie obrad komisji pozostali uczestnicy podchodzili do Zuzi z gratulacjami.
My również gratulujemy naszej uczennicy jej wspaniałego talentu i życzymy kolejnych sukcesów.