🎈W sobotę 18 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty.
🎈Było nam niezwykle miło gościć Rodziców oraz Dzieci, które już we wrześniu rozpoczną naukę w naszej placówce. Nasi nauczyciele z wielką przyjemnością pokazali sale lekcyjne, a także opowiedzieli o tym jak wygląda nasza praca i szkolna codzienność.
🎈Rodzice uzyskali wiele przydatnych informacji – począwszy od szczegółów związanych z przyjęciem dzieci do klas pierwszych, a skończywszy na sposobach wspierania rozwoju swoich dzieci. Najmłodsi brali udział w zajęciach zorganizowanych przez naszych nauczycieli. Dzieci mogły wykonywać doświadczenia, bawić się z Photonem, a dzięki okularom VR zobaczyć jak wygląda wirtualna rzeczywistość. Długopisy 3D pobudziły dziecięcą kreatywność. Oprócz tego przyszli uczniowie wzięli udział w zajęciach manualnych ze szkolnymi terapeutami, sportowych i językowych.
🎈Mamy nadzieję, że czas spędzony w murach naszej szkoły upłynął Państwu na dobrej zabawie i pozwolił Państwu przekonać się że „Czterdziesta Dziewiąta” w Gdańsku to wspaniałe miejsce na rozpoczęcie przygody z nauką. ☺️📚 Dziękujemy za wizytę w naszej szkole i… do zobaczenia we wrześniu! 🙂