Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 49 im. ks. Bronisława Komorowskiego

w Gdańsku

Czytaj więcej: Wiadomości

• Grupa 0a w Latarni Morskiej w Gdańsku Nowym Porcie

Dzieci wysłuchały krótkiej opowieści o historii latarni z okresu II wojny światowej. Następnie weszły na górę pokonując kręte schody. Każdy z zainteresowaniem mógł oglądać przez lornetkę widoki na morze i kanał portowy.

p. E. Garus

• Trzecioklasiści na Dniu Otwartym w Szkole Baletowej w Gdańsku

Poza obejrzeniem pięknych pokazów tanecznych dzieci mogły poprzymierzać stroje, zajrzeć do gabinetów fizjoterapeutycznych oraz zwiedzić szkołę.

p. Beata Bogucka - Drawc
    p. Joanna Tarabuła

• ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

Zawody lekkoatletyczne, które odbyły się 7 czerwca, zakończyły się dla naszej szkoły bardzo pomyślnie. Uczniowie z SP49 wywalczyli, aż 5 medali, w tym dwa złote!

p. Mirosław Stasiewicz

• Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej

W naszej szkole w ramach pomocy psychologiczno pedagogicznej ćwiczymy różne umiejętności, w tym kompetencje matematyczne. Do tego wykorzystywane są m.in. "Karty Grabowskiego - tabliczka mnożenia".

p. Agnieszka Cielebańska

logowanie.png