Właśnie wystartował nabór do Klasy na Miarę w SP49 w Gdańsku 💜
Terapia pedagogiczna, terapia logopedyczna, terapia ręki, arteterapia, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne, techniki uczenia się, zajęcia z pedagogiem - taki pakiet indywidualnie dobranych zajęć oraz dostosowanie metod i form pracy, z uwzględnieniem myślenia wizualnego, narzędzi TIK i elementów myślenia krytycznego to zestaw wsparcia przygotowany specjalnie dla uczniów ze specyficznymi zaburzeniami w uczeniu się.
Nie mamy dzwonków, lubimy ocenianie kształtujące i myślenie wizualne, a na matematyce gramy w Rummikuba. 😉
Zapraszamy Rodziców lub/i Opiekunów oraz uczniów i uczennice, którym termin "ryzyko dysleksji" czy też "dysleksja" i "dysleksja głęboka" nie jest obcy.
Proponujemy kadrę, która zna się na rzeczy i szkołę wyposażoną w fajne sprzęty, ozoboty, tablice interaktywne, "magiczny dywan" i wiele innych, atrakcyjnych pomocy. 🧐🧐🧐
W realizacji zadań związanych z prowadzeniem Klas na Miarę wspiera nas Polskie Towarzystwo Dysleksji.
Informacje szczegółowe dostępne są w sekretariacie szkoły.
Zapraszamy <3