Dzień Muffina w naszej szkole  Razem z przedszkolakami z grupy  „ Delfinki”  z Przedszkola nr 28 „Na Fali” obchodziliśmy  w naszej szkolnej bibliotece  Dzień Muffina. Z tej okazji panie Ania, Ewa oraz Paulina przygotowały mnóstwo zabaw, atrakcji i niespodzianek.  Pani Ania opowiedziała dzieciom historię powstania muffinki i przedstawiła dzieciom przepis na pierwsze babeczki. Pani Paulina czytała zabawne  opowiadanie „ Piaskowe babeczki”.  Były babeczkowe memory i puzzle oraz „słodkie” zagadki. Pani Ewa zaprezentowała przedszkolakom bibliotekę i opowiedziała o książkach o  tematyce babeczkowej, zaprezentowała „słodką” wystawę książek i zachęcała dzieci do czytania i korzystania ze skarbów biblioteki.  Na koniec zostały wręczone dyplomy i nagrody dla zwyciężczyń konkursu „ Najpiękniejsza muffinka”- Basia Ś.  i Basia K. zajęły I miejsce. Serdecznie gratulujemy!   To był słodko spędzony czas.