Gry i zabawy na nowym boisku szkolnym już niedługo będą cieszyć uczniów i uczennice szkoły.

Symboliczne przecięcie wstęgi na nowym kompleksie sportowym szkoły odbyło się z udziałem wielu zaangażowanych w te pracę osób.

Swoją obecnością zaszczyciła nas pani Prezydentka, Aleksandra Dulkiewicz, która w krótkich, acz serdecznych słowach podkresliła rangę tego spotkania. Radni dzielnicy, w tym m.in. pani Emilia Lodzińska, pan Wojciech Błaszkowski, pan Krystian Kłos, ale też wiceprezydent Piotr Grzelak, uświetnili swoją obecnością wydarzenie tak ważne dla szkoły.

Gościnią honorową była pani dyrektor w stanie spoczynku, Renata Jurkiewicz. Razem z Martą Badowską przecięły czerwoną wstęgę.
Jeszcze kilka drobnych prac wykończeniowych i lekcje wychowania fizycznego oraz długie przerwy międzylekcyjne będzie można spędzać w nowym otoczeniu.

Pozostaje trzymać kciuki za dobrą pogodę.

Wszystkie zdjęcia wykonał Grzegorz Mehring, oficjalny fotograf miejskiego portalu www.gdansk.pl

Relacja z informacją o planowanym basenie: KLIK