Szanowni Państwo,
w ramach Gdańskiego Tygodnia Zawodowca organizowane są webinary skierowane do rodziców/ opiekunów uczniów, uczennic klas 7-8, pedagogów, psychologów oraz doradców zawodowych.
Zapraszamy Państwa do udziału w webinarach na temat wyboru własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, w kontekście upowszechniania się technologii generatywnej sztucznej inteligencji.

Proponujemy dwa webinary, każdy w dwóch alternatywnych terminach:

Webinar 1:

„Sztuczna inteligencji a zawody przyszłości – wybór ścieżki edukacyjnej” Czas trwania: 45 minut + dyskusja

• Pierwszy termin: 18.03.2024 (poniedziałek) Godz.: 17:00–18:00

• Drugi termin: 21.03.2024 (czwartek) Godz.: 18:00–19:00

Webinar 2:

„Przyszłość edukacji, pracy i filozofii – miejsce ucznia w świecie sztucznej inteligencji”Czas trwania: 45 minut + dyskusja

• Pierwszy termin: 19.03.2024 (wtorek) Godz.: 18:00–19:00

• Drugi termin: 20.03.2024 (środa) Godz.: 17:00–18:00

W celu zapisania się na webinar prosimy o przesłanie zgłoszenia na mail: kursy.filozoficzne@gmail.com, a w mailu prosimy o podanie daty i terminu webinariu, w którym chcą państwo wziąć udział.

Webinary prowadzi:

dr Jarosław Marek Spychała – adiunkt w Katedrze Socjologii oraz kierownik specjalności «Zarządzanie Sztuczną Inteligencją» oraz «Sztuczna Inteligencja i transhumanizm» w Collegium Civitas w Warszawie, założyciel Gdańskiej Akademii Filozofii. Wykłada także na uczelniach zagranicą (Konstanz, Bonn, Tübingen, Barcelona, Dublin, Edynburg).