Wykonaj dowolną techniką portret słynnego matematyka i przekaż nauczycielowi matematyki do 15 marca 2024r., który wyśle go pod adresem GWO.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj

Fragment regulaminu:

PRACE KONKURSOWE

1) Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przez ucznia portretu dowolnego uczonego, znanego powszechnie z tego, iż w czasie swojego życia zajmował się matematyką (choć matematyka nie musiała być wyłączną domeną jego zainteresowań).

2) Prace konkursowe uczniów:

a) powinny być przygotowane w formacie nie większym niż A3,

b) mogą być przygotowane dowolną techniką plastyczną

c) na pierwszej stronie powinny być zapisane imię i nazwisko portretowanego uczonego wraz z informacją o latach, w których żył

d) należy podpisać (na drugiej stronie):

• imieniem i nazwiskiem Autora,
  • imieniem i nazwiskiem nauczyciela-opiekuna oraz
  • danymi kontaktowymi do szkoły (dopuszczamy pieczątkę szkoły)

e) nie mogą naruszać praw osób trzecich, w szczególności praw autorskich.

3) Każdy uczeń może zgłosić do Konkursu tylko jedną pracę.

4) Praca konkursowa może być dostarczona do Wydawnictwa wyłącznie w formie papierowej i koniecznie w jednej przesyłce ze zgłoszeniem konkursowym (i innymi niezbędnymi dokumentami, o których mowa w par. 3 ust. 2)