Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 49 im. ks. Bronisława Komorowskiego

im. Księdza Bronisława Komorowskiego
w Gdańsku

Informujemy, że od dnia 1.12.2022 wszystkie zgłoszenia dotyczące Gdańskiej Platformy Edukacyjnej należy kierować wyłącznie poprzez formularz Helpdesk

Czytaj więcej: Wiadomości

• Dzień Pluszowego Misia w klasie Ib

Dzień Pluszowego Misia w klasie I b.
    Z okazji Dnia Pluszowego Misia uczniowie klasy I b wzięli udział w zajęciach tematycznych przeprowadzonych przez Panią Ewę Kasprowiak.
    ~p. Anna Głód
  • Dzień Tumbo w klasie Ib

W klasie I b punktem wyjścia do rozmów o jakże trudnym temacie jakim jest śmierć, utrata najbliższych czy nieuleczalna choroba, była bajka „Koralikowa historia”. Padło wiele pytań, ale też sporo cennych odpowiedzi i sądów.
    W ramach kiermaszu na rzecz Fundacji Hospicyjnej klasa przygotowała słodkości, a dwie przedstawicielki z chęcią brały czynny udział w sprzedaży.
    ~p. Anna Głód
  • Ćwiczenia manualne w grupie 0a

W grupie 0a ćwiczymy zapinanie guzików oraz zamka, łapiemy szczypcami pomponiki i koraliki, segregujemy ucząc się również kolorów. Rozwijamy swoją sprawność manualną, dzięki czemu będzie nam łatwiej w przyszłości pisać.
    ~p. Anna Andruczyk - Lenga
    ~p. Żaneta Ignatowicz