Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 49 im. ks. Bronisława Komorowskiego

w Gdańsku

Czytaj więcej: Wiadomości

• Świąteczne ozdoby wykonane przez dzieci z grupy 0a

Grupa 0a przez kilka tygodni robiła ozdoby świąteczne. Nasze rączki pracowały i zrobiły mnóstwo pięknych rzeczy. Rodziny z pewnością są zadowolone z ozdób. Zapraszamy do relacji! 😊

~p. Anna Andruczyk - Lenga
    ~p. Żaneta Ignatowicz

• Jasełka bożonarodzeniowe 2022

Tradycją szkoły jest przygotowywanie w ostatni dzień nauki przed świętami Bożego Narodzenia tradycyjnych jasełek. Nie inaczej było i w tym roku.

• Z wizytą na terapii pedagogicznej

Podczas jednych grudniowych zajęć uczniowie wykonali świąteczny plakat do sali, w której są prowadzone zajęcia. Możliwość wykonania rysunku na tak dużym formacie sprawiła dzieciom mnóstwo frajdy. Jednocześnie dzieci doskonaliły umiejętności współpracy i planowania pracy.

~p. Agnieszka Cielebańska

• Świąteczne ćwiczenie umiejętności komputerowych w 3b

Klasa 3b podczas zajęć komputerowych doskonaliła swoje umiejętności graficzne w programie “Paint”. Dzieci wykonały ilustracje Mikołaja. Trzeba przyznać, że trzecioklasiści są niezwykle kreatywni.
    ~p. Agnieszka Cielebańska

logowanie.png