Nasza szkoła dba wszechstronnie o swoich uczniów, w tym o to, aby mogli codziennie spożywać gorący posiłek. W placówce codziennie wydaje się ponad 200 obiadów. Dla dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowywane są także śniadania i podwieczorki. Dzieci spożywają obiady w wygodnej, estetycznej i słonecznej stołówce.

oddzial-przedszkolny-143015.jpg

W naszej szkole mamy 3 przerwy obiadowe. Oznacza to, że każda grupa wiekowa spożywa posiłki o innej godzinie.

Jedna z przerw obiadowych przeznaczona jest dla oddziału przedszkolnego, który ma wówczas stołówkę na wyłączność. Dzięki temu najmłodsze dzieci mogą bezpiecznie i w spokoju zjeść śniadanie, obiad i podwieczorek.


Jadłospis jakościowo dostosowany jest do potrzeb rozwojowych uczniów i przygotowywany jest przez wykwalifikowaną kadrę kucharek. Dania są urozmaicane, bogate w witaminy, a także w lubiane przez dzieci potrawy np. naleśniki, pierogi, placuszki.

W tym tygodniu...

SZEFOWA KUCHNI POLECA

domowe-posilki-na-szkolnej-stolowce-143308.jpg

Kuchnia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt gastronomiczny, w tym piec konwekcyjno - parowy, i pracuje zgodnie z systemem HACCP - obejmuje cały proces produkcyjny od przyjęcia surowców, półproduktów, produktów, poprzez magazynowanie, etapy przygotowania, aż do podania konsumentowi. System opracowany jest z uwzględnieniem możliwych zagrożeń bezpieczeństwa żywnościowego.

oddzial-przedszkolny-143015.jpg

Szkoła korzysta z systemu rozliczeniowego online

e-stolowka.pl | System rozliczeniowy stołówki i bufetu

Każdy uczeń posiada imienną kartę,
którą przykłada do czytnika
po wejściu na stołówkę.

domowe-posilki-na-szkolnej-stolowce-143505.jpg