SZKOLNA STOŁÓWKA

Z PYSZNYMI DOMOWYMI OBIADAMI

NIE KORZYSTAMY Z USŁUG CATERINGOWYCH !!!

Nasza szkoła dba wszechstronnie o swoich uczniów, w tym o to, aby mogli codziennie spożywać gorący posiłek. W placówce codziennie wydaje się ponad 150 obiadów. Dzla dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowywane są także śniadania i podwieczorki. Dzieci spożywają obiady w wygodnej, estetycznej i słonecznej stołówce.

Jadłospis jakościowo dostosowany jest do potrzeb rozwojowych uczniów i przygotowywany jest przez wykwalifikowaną kadrę kucharek. Dania są urozmaicane, bogate w witaminy, a także w lubiane przez dzieci potrawy np. naleśniki, pierogi, placuszki.

>>> TUTAJ ZNAJDZIESZ JADŁOSPIS NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ <<<

Dla głodnych i chętnych zupa wydawana jest nieodpłatnie - do wyczerpania zawartości kociołka. Dzieci potrzebujące wsparcia finansowego otrzymują pomoc z MOPS-u

Kuchnia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt gastronomiczny i pracuje zgodnie z systemem HACCP - obejmuje cały proces produkcyjny od przyjęcia surowców, półproduktów, produktów, poprzez magazynowanie, etapy przygotowania, aż do podania konsumentowi. System opracowany jest z uwzględnieniem możliwych zagrożeń bezpieczeństwa żywnościowego.