Jurkiewicz Renata
DYREKTOR SZKOŁY
Matematyka
Badowska Marta
WICEDYREKTOR SZKOŁY
Terapia pedagogiczna
Arteterapia
kadra-szkoly-2021-2022-129260.jpg
Anderwald Maria
Zajęcia JUDO
 
 
Bogucka - Drawc Beata
wychowawca kl. III a
Wychowanie przedszkolne
Terapia pedagogiczna
Bondaryk Joanna
Matematyka
Informatyka
Cholewczyńska Jolanta
wychowawca kl. VII c
Język polski
Język polski jako obcy
WDŻ
 
Chorzewska Anna
Język angielski
Cielebańska Agnieszka
Nauczyciel pedagogiki
specjalnej
Terapia pedagogiczna
Rewalidacja
Czarniecka Katarzyna
wychowawca gr. O a
Wychowanie przedszkolne
Dobienko Agnieszka
Religia
Garus Elżbieta
wychowawca gr. O a
Wychowanie przedszkolne
Groszewska Karolina
Język polski
Język polski jako obcy
Jagodzińska Roksana
Biologia
Jankowska Marta
Język polski
Doradztwo zawodowe
Jurkiewicz - Irga Anna
wychowawca kl. VIII a
Plastyka
Technika
Informatyka
ZRKES
Kasprowiak Ewa
Nauczyciel bibliotekarz
Kierejsza Katarzyna
Muzyka
Kisielińska Beata
wychowawca kl. VIII b
Wychowanie fizyczne
FitKlasa
Kołodziej - Sass Izabela
wychowawca kl. VII a
Biologia
Geografia
Przyroda
Rewalidacja
Kowalska Laura
Fizyka
Kowalski Michał
Nauczyciel świetlicy
Kowiel Jolanta
wychowawca kl. II a
Edukacja wczesnoszkolna
Etyka
Kozyrska - Sieczak Joanna
Muzyka
Lewandowska Edyta
Nauczyciel świetlicy
Łukowicz Anna
wychowawca kl. VII b
Język polski
Maniewska Magdalena
Nauczyciel pedagogiki
specjalnej
Rewalidacja
Mazur Karolina
Psycholog
Mikołajczak Kinga
wychowawca kl. VI a
Historia
WOS
Rewalidacja
Motyńska Joanna
Język hiszpański
Język niemiecki
Mrozowska Iwona
Nauczyciel pedagogiki
specjalnej
Rewalidacja
Neulitz Marek
Nauczyciel pedagogiki
specjalnej
EDB
Pastuszak Ewa
Nauczyciel świetlicy
Edukacja wczesnoszkolna
 
Pazda Magdalena
Chemia
Platta Karolina
wychowawca kl. IV a
Matematyka
Secke Alicja
Nauczyciel świetlicy
Stasiewicz Mirosław
Wychowanie fizyczne
FitKlasa
Stelmach Elżbieta
Matematyka
Stelmaczonek Magdalena
wychowawca kl. I a
Edukacja wczesnoszkolna
Szulc Grzegorz
Wychowanie fizyczne
ZRKES
Szumska Izabela
wychowawca kl. I b
Edukacja wczesnoszkolna
Tarabuła Joanna
wychowawca kl. III b
Edukacja wczesnoszkolna
Tryniszewska Joanna
Pedagog
ZRKES
Wąsik Aneta
wychowawca kl. V a
Język angielski
Wiśniewska Weronika
wychowawca kl. IV b
Język angielski
Ziemkiewicz Paulina
Logopeda
Rewalidacja
Żuk Izabela
wychowawca kl. VI b
Historia
Religia