prezentacjaplacowki_naglowek.jpg

oraz zagospodarowanie
terenu rekreacyjnego wokół szkoły

szkola1.jpgszkola2.jpg

Nasza szkoła ma ponad 60 lat, ale trzyma się bardzo dobrze. Jest zlokalizowana w centrum starego Wrzeszcza. Mieści się w 100-letnim budynku, który przetrwał wiele burz dziejowych. Budynek wiekowy, ale solidny, a materiał, z którego jest zbudowany - „czerwona cegła” – gwarantuje zdrowe, pozbawione chemii i innych szkodliwych wpływów na zdrowie człowieka - środowisko życia, nauki i zabawy.

szkola3.jpgszkola4.jpg

Dla zapewnienia dzieciom większego bezpieczeństwa na terenie szkoły oraz wokół niej działa monitoring, który pozwala na stałą kontrolę sytuacji na korytarzach szkolnych oraz na zewnątrz budynku. Szkoła posiada własnyparking z bramą wjazdową, co umożliwia bezpieczne podwiezienie i odprowadzenie dzieci do szkoły.

szkola5.jpgszkola6.jpg

Nasza szkoła posiada własny, duży zielony teren rekreacyjny, w pełni ogrodzony, co gwarantuje dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy oraz zajęć na świeżym powietrzu. Na terenie tym znajduje się plac zabaw, z którego radośnie korzystają dzieci z grup przedszkolnych oraz klas starszych, a po zajęciach lekcyjnych plac zabaw jest do dyspozycji dla wszystkich dzieci z okolicy. Tuż obok placu zabaw znajduje się piaskownica.

szkola7.jpgszkola8.jpg
szkola9.jpgszkola10.jpg