KRAV MAGA KIDS to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony i sportów walki, przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Na treningach w naukę głównego systemu, jakim jest Krav Maga, wplatane są elementy innych sztuk walk takich jak Judo, JuJitsu, Aikido. Ponadto dzieciom wpajany jest szacunek i tolerancja wobec innych, systematyczność, potrzeba samorozwoju. Dzieci uczone są dobrych nawyków i prawidłowego reagowania w przypadku różnego typu sytuacji i zagrożeń.

Dzięki zajęciom dzieci zyskują pewność siebie, sprawność fizyczną i intelektualną. Uczą się radzenia sobie ze stresem oraz pracy i działania w grupie. Zawiązują nowe znajomości i przyjaźnie.

Program techniczny został tak zmodyfikowany, aby dzieci w prosty i przystępny sposób mogły opanować podstawy Krav Maga. Z programu usunięto elementy agresywnej samoobrony, a także walki sparingowe charakterystyczne dla programy przeznaczonego dla dorosłych.

Dzieci podzielone będą na dwie grupy wiekowe:

• 7 - 11 lat
  • 12 - 14 lat

Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu. Każde zajęcia trwać będą 60 minut.

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 2 października o godzinie 1815.

Zajęcia organizowane są przez Stowarzyszenie Krav Maga Polska.
KONTAKT: tel.: 507 58 48 78, dzieci@kravmaga-polnoc.pl

PROJEKT FINANSOWANY Z FUNDUSZY